JELENTKEZÉS A RÓKAHEGYI SE-BE

Az Egyesületbe történő pártoló tagi belépés menete

1.
A belépési nyilatkozat kitöltése (letölthető magánszemélyek részére ; jogi személyek részére).
2.
Elküldése az Egyesület e-mail címére:
info@rokahegyisportegyesulet.hu
3.
Igazolványkép elküldése az Egyesület e-mail címére:
info@rokahegyisportegyesulet.hu
4.
A pártolói tagdíj - összege: magánszemélyek részére 7.000Ft - az Egyesület Unicredit Banknál vezetett 10918001-00000029-43320007 számú számlaszámára történő átutalása. A közlemény rovatban fel kell tüntetni a belépő nevét, posta címét.
A számlaigényt kérjük előzetesen jelezni.

Mit kapsz a tagsági díjadért cserébe?
A pártolói tagdíjért cserébe:
- Rókahegyi SE pártolói tagsági jogot a következő év január 31-ig;
- MHSSZ tagsági jogot a következő év január 31-ig;
- MHSSZ tagsági kártyát, melyen fel van tüntetve Egyesületi hova tartozásod is.

Minden évben a RSZHSE és MHSSZ tagságod a következő év jan31-ig tart. Példa: ha év közepén lépsz be, akkor a tagságod nem 365 napra, hanem csak következő év jan31-ig érvényes a Rókahegyi SE-ben és az MHSSZ-ben is.
A tagsági díj az év bármely szakában való belépéskor azonos: 7.000Ft.
Amennyiben MHSSZ tagsági kártyádat postán szeretnéd megkapni, kérjük további 1.000Ft-ot utalj az Egyesület számlájára a postaköltségekre.
A belépési nyilatkozat, igazolványkép és a pártolói tagdíj beérkezését követően az MHSSZ tagsági kártyád 7 napon belül elkészül.
Az MHSZ tagsági kártyát ezek után postai úton kiküldjük ha ezt igényelted és befizetted a postaköltséget. Személyes átvétel előtte e-mail-en egyeztetett helyen és időben (pl. Rókahegy, Budapest Bigwall recepció, tanfolyamon, vizsgán, stb.).

Jelentkezésekkel és egyesületi tagsági kártyákkal kapcsolatos ügyekben kontakt személy:
Jámbor Éva,
Rókahegyi SE titkár.
e-mail: info(kukac)rokahegyisportegyesulet(pont)hu

Budapest, 2017. január.
Rókahegyi SE Elnökség

Ajánljuk figyelmedbe az alábbiakat!
Az Egyesület regisztrált tagjai: a tagok és pártolói tagok.
Az Egyesületbe tagként az Egyesület Alapszabályában foglalt feltételek szerint lehetséges a jelentkezés.
Hogy az Egyesületi regisztrált tagságból származó előnyöket mindenki élvezhesse, könnyen elérhető az Egyesületi pártolói tagság az alábbiak szerint:
Az Egyesületbe pártoló tagként az a magánszemély, jogi személy, jogi személyiség nélküli gazdasági társaság vehető fel, aki ill. amely a sportegyesület alapszabályát elfogadja, a sportegyesület célkitűzéseit erkölcsileg és anyagilag támogatja.
Az Egyesület Közgyülése a 2017. jan09-én kelt 1/2017 számú határozatával a pártoló tagokra az alábbi mértékű minimális tagdíjakat állapította meg:
- magánszemély: 7.000,- Ft/év
- jogi személy, jogi személyiség nélküli gazdasági társaság: 25.000,- Ft/év.
A tagdíj befizetése a tárgyévi befizetés napjától, a következő év január 31-ig terjedő időszakra vonatkozik.
A pártolói tagdíjak összegét az Egyesület Alapszabályában foglalt célok megvalósítására használja fel az Egyesület:
- a Rókahegyi sziklamászó hely útjainak karbantartására;
- fényképalapú online falrajz készítésére és karbantartására;
- honlap fentartására;
- Egyesületi programok finanszinozására;
- mászó felszerelések vásárlására az Egyesület tagjai használatára;
- mászó rendezvények finanszinozására;
- éves szemétszedési akciókra Rókahegy területén.